Pamje nga liqeni 24/7 Të përditësuara së fundmi - fantastike për çiftet!

HosTeladan

Seluruh kondominium. Tuan rumah: Jenny

  1. 2 tamu
  2. 1 kamar tidur
  3. 1 tempat tidur
  4. 1 kamar mandi
Check-in mandiri.
Anda bisa check-in sendiri menggunakan keypad.
Jenny adalah seorang HosTeladan.
HosTeladan adalah tuan rumah berpengalaman dan berpenilaian tinggi yang berkomitmen dalam menyediakan penginapan luar biasa bagi tamu.
Pengalaman check in istimewa
100% tamu baru-baru ini memberikan nilai 5 bintang untuk proses check-in.

AirCover

Setiap pemesanan dilengkapi perlindungan gratis terhadap pembatalan oleh Tuan Rumah, ketidakakuratan iklan, dan masalah lain seperti kendala saat check-in.
Beberapa info diterjemahkan secara otomatis.
LEXO PARA PRENOTIMIT

Mirë se vjen në Gone Coastal! Ky apartament kondominial 500 metra katror i rinovuar në breg të liqenit, ndodhet në një lagje të bukur fare pranë Main Channel, në lumin Ouachita, pranë ujërave të ftohta të Digave. Uji qëndron i ftohtë për shkak të kësaj arsyeje. Vend i shkëlqyer për peshk! Pamje të mrekullueshme nga liqeni/lumi. Ky apartament kondominial ndodhet në pjesën e jashtme të burimeve termale. Nëse udhëton natën, ka shumë kthesa dhe rrugë të errëta. Rreth 20 minuta deri në pjesën kryesore të Hot Springs.

Tempat
**VËMENDJE PËR VIZITORËT**

Një nga përparësitë tona kryesore është të ruajmë një vendndodhje të shëndetshme, të sigurt dhe të sigurt për të gjithë vizitorët në këtë komunitet. Për ta ruajtur këtë, të kërkojmë të lexosh sa më poshtë

Nëse nuk ke një fotografi profili para prenotimit, ne kërkojmë një nga dy gjërat e mëposhtme.
* Ngarko një dokument identifikimi zyrtar në Airbnb ose na dërgo një kopje fotografie përmes mesazheve të Airbnb.
(Kjo na ndihmon gjithashtu t 'i njohim më mirë vizitorët tanë)

Ne ofrojmë vetëm grupin e parë të shërbimeve, si letër higjenike, qese plehrash, peshqirë letre etj., nëse kërkohet më shumë, vizitorët janë përgjegjës për ta për pjesën e mbetur të qëndrimit të tyre.

Ne përpiqemi me të vërtetë të mbajmë parasysh mirëqenien mendore dhe fizike të vizitorëve tanë. Me këtë që po themi ne po higjienizojmë pas çdo vizitori dhe po të pyesim nëse je sëmurë me simptoma ose nëse je ekspozuar ndaj dikujt me COVID 19 për të mos prenotuar derisa të jesh i qartë. Faleminderit për durimin!
—Jenny


PROPERTY-DETAILS

Nuk lejohet duhani brenda
Nuk lejohet marihuana brenda edhe nëse nuk pihet duhan
Nuk lejohen kafshët shtëpiake
Nuk lejohen festa
Maksimumi 2 persona

Nuk lejohen rimorkio varke brenda portave

Parkimi i caktuar është për një automjet, parko në vendin e caktuar për të ulur rrezikun e tërheqjes

Kjo është një apartament kondominial më i vogël 500 metra katrorë 1 dhomë gjumi 1 banjë. Dhoma e gjumit ka krevat dopio "queen" dhe banja ka dush, nuk ka vaskë në pronë dhe është një apartament kondominial i nivelit të poshtëm. Ofrojmë Netflix dhe WiFi të sigurt për të gjithë vizitorët. Ne nuk kemi kabllo. Smart TV është i pajisur me aplikacione si amazon Dhe më shumë, por duhet të hysh në llogarinë tënde për t 'i përdorur ato, përndryshe shijo Netflix nga ne! Ideale për 2 persona dhe e vendosur në një komunitet të qetë e miqësor, me pamje të mrekullueshme buzë liqenit. Tërhiq një varkë ose relaksohu në disa nga karriget tona të plazhit përgjatë liqenit. Ujërat qëndrojnë rreth 50 gradë gjatë gjithë vitit. Me të vërtetë i përsosur për të peshkuar ose për t 'u çlodhur në një raft në ditët e nxehta të verës. Në mbrëmje kur tempujt bien, mund të shohësh mjegullën të zhytet në lumë!

Burimet e nxehta historike në qendër janë vetëm 10 milje larg dhe rreth 20 minuta larg dhe garave dhe kazinosë Oaklawn është 12 milje larg. Sigurohu që të vizitosh disa restorante në qendër të qytetit ose të lundrosh deri në një vend qendror për disa blerje dhe më shumë! Harps Grocery është vetëm 4.6 milje larg në rrugë përgjatë McDonald 's.
Lavanderi dhe stacione gazi vetëm një udhëtim i shpejtë 5 minuta larg! Bëj kujdes me vozitjen natën sepse disa rrugë janë të rrëpirëta dhe të errëta.

Jemi jashtë zonave tërheqëse të burimeve termale. Ideale për t 'u relaksuar dhe për t' u larguar nga qyteti, por jo shumë larg qytetit. Sigurohu që të kujdesesh për drerët siç mund t 'i shohësh duke kaluar rrugën ndonjëherë!

Kamar Anda

Fasilitas yang ditawarkan

Pemandangan danau
Pemandangan sungai
Akses ke pantai – Tepi pantai
Dapur
Wifi
Parkir gratis di areal properti
HDTV 50" dengan Netflix
Unit AC window
Patio atau balkon Bersama
Tidak tersedia: Alarm karbon monoksida

Pilih tanggal check-in

Tambahkan tanggal perjalanan Anda untuk melihat harga pasti

4.88 dari 5 bintang dari 164 ulasan

Kebersihan
Keakuratan
Komunikasi
Lokasi
Check-in
Nilai ekonomis

Lokasi Anda

Whittington Township, Arkansas, Amerika Serikat

Ky apartament kondominial ndodhet në pjesën e jashtme të burimeve termale, më pranë pamjeve më natyrore të burimeve termale. Pranë shtigjeve për ecje, rampave të anijeve publike dhe plazheve

Dilayani oleh Jenny

  1. Bergabung sejak Juli 2019
  • 164 Ulasan
  • Identitas terverifikasi
  • HosTeladan
Hosting has become one my favorite things! Hearing guests memories and special moments shared at our place makes my day. I love being able to share and spread happiness, if that means I can share a little bit at a time to each guest then my heart is full!
Hosting has become one my favorite things! Hearing guests memories and special moments shared at our place makes my day. I love being able to share and spread happiness, if that me…

Selama kunjungan Anda

Unë jam në dispozicion në airbnb ose telefonatë ose mesazh

Jenny adalah HosTeladan

HosTeladan adalah tuan rumah berpengalaman dan berperingkat tinggi yang berkomitmen memberi tamu pengalaman menginap yang memuaskan.
  • Tingkat respons: 100%
  • Waktu respons: dalam sejam
Untuk melindungi pembayaran Anda, jangan pernah mengirimkan uang atau berkomunikasi di luar situs web atau app Airbnb.

Hal yang perlu diketahui

Peraturan rumah

Check-in: Setelah 15.00
Check-out: 10.00
Check in mandiri dengan keypad
Tidak cocok untuk anak-anak dan bayi
Merokok tidak diperbolehkan
Hewan peliharaan tidak diizinkan
Pesta atau acara tidak diperkenankan

Kesehatan & keselamatan

Praktik keselamatan COVID-19 Airbnb berlaku
Danau, sungai, perairan lain di dekat properti
Detektor karbon monoksida tidak diperlukan Tampilkan lebih banyak
Alarm asap

Kebijakan pembatalan